AKKONA Health&Beauty
GIGI Laboratories
Izraelska marka dermokosmetyków, która od 1957 roku dostarcza innowacyjne i wysokiej jakości produkty do zabiegów profesjonalnych oraz handlu detalicznego. Filozofia firmy opiera się na wykorzystaniu kwasów w formie peelingów chemicznych.

Wizja i DNA firmy GIGI zostało ustalone we wczesnych etapach jej działalności i od tamtej pory przyświeca jej do dziś. Założyciel firmy, nieżyjący już Eliezer Landau, wiedział jak wziąć najbardziej podstawowe składniki, odpowiednio je dostosować i wykorzystać do stworzenia kolejnego aktywnego produktu, który nie tylko będzie miał sprawdzone rezultaty, ale także będzie w stanie dotrzeć do kobiet w szczególny sposób, który sprawi by czuły się wspaniale. To właśnie z potrzeby serca GIGI stworzyło piękno, dając kobietom szansę na poprawę wyglądu, zachowanie młodości i poczucie bycia piękną.
Dziś to wyjątkowe myślenie - pragnienie, aby wziąć coś tak podstawowego jak zabieg kosmetyczny i uczynić go doświadczeniem, stało się częścią naszego DNA jako firmy: zrozumieć potrzeby współczesnej skóry i znaleźć innowacyjne i aktywne składniki, które pomogą każdej kobiecie zachować młody, zdrowy i piękny wygląd.

Marka GIGI jest w pełnym rozkwicie. Nadal ciężko pracujemy nad nowymi produktami i oczywiście utrzymujemy bliskie relacje z naszymi dostawcami, dystrybutorami i klientami.
Życzymy Ci, abyś czuła się piękna i silna, wewnątrz i na zewnątrz.
Od nas wszystkich w GIGI LABORATORIES.
GIGI Laboratories
Zapoznaj się z produktami GIGI Laboratories!
Kontakt
+48604209900
biuro@akkona.com

Adres
ul. Smocza 27,
Warszawa