AKKONA Health&Beauty
La Sultane de Saba

Koncepcja La Sultane de Saba opiera się na starożytnych i drogocennych rytuałach piękna orientalnych kobiet, przekazywanych z pokolenia na pokolenie z matki na córkę.

Poprzez swoje autentyczne i oryginalne produkty oraz zabiegi na ciało dostępne w olśniewającej palecie zapachów i kolorów, La Sultane de Saba ma na celu zachęcić Cię do marzeń, podróży, odkrywania odległych horyzontów, kierując Cię do krainy słońca, gdzie ciało a umysł odnajduje esencję relaksu i dobrego samopoczucia.


Zainspirowany rytuałami pielęgnacyjnymi mistycznego Orientu, ale także Azji i nie tylko, La Sultane de Saba oferuje kilka linii produktów, z których każda oparta jest na unikalnej i magicznej autentyczności. Wszystkie kosmetyczki i masażystki z La Sultane de Saba ukończyły szkolenie w zakresie orientalnej depilacji i rytuałów hammam zgodnie z czystymi tradycjami przodków, przy użyciu określonych technik.


Oprócz pielęgnacji tysiącami zapachów i kolorów, dzięki doskonałej alchemii między dobrym samopoczuciem a autentycznością, La Sultane de Saba czyta się jak pamiętnik z podróży, w którym kreatywność rymuje się z odkryciem …

Wyimaginowany świat przypominający cudowny wypad, tradycje, oryginalne kreacje i regularne innowacje, luksusową i autentyczną markę, prawdziwą podróż zmysłów.

Kontakt
+48604209900
biuro@akkona.com

Adres
ul. Smocza 27
Warszawa