AKKONA Health&Beauty
REPÊCHAGE
Repêchage to wiodąca linia profesjonalnych produktów do pielęgnacji skóry oparta na wodorostach i najlepszych naturalnych składnikach roślinnych, jakie ma do zaoferowania ziemia. Kompleks Repêchage Pure Filtrate of Seaweed powstaje w wyniku zastrzeżonej metody ekstrakcji, która tworzy płyn zawierający wszystkie bogate w składniki odżywcze wodorosty w ich najsilniejszej formie.

CO WYRÓŻNIA REPÊCHAGE:
1. Zaangażowanie w kosmetykę profesjonalną. Repêchage® jest dostępne wprofesjonalnych centrach pielęgnacji skóry, spa, centrach medycznych oraz gabinetach kosmetycznych.
2. Zaangażowanie w edukację. Nasze zaawansowane programy szkoleń estetycznych są dostępne na całym świecie online poprzez webinaria i szkolenia na Lydia.com oraz poprzez naszą bibliotekę edukacyjnych filmów wideo i podręczników.
3. Zaangażowanie w sukces spa. Rozbudowane programy wsparcia biznesowego pomagają naszym salonom i spa skupić się na tym, co najważniejsze— zapewnianiu najlepszych zabiegów i usług!
4. Zobowiązanie do doskonałości. Wszystkie produkty Repêchage® są wytwarzane w Stanach Zjednoczonych z najlepszych składników pochodzących z całego świata co zostało potwierdzone uzyskanym Certyfikatem Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.
5. Zaangażowanie w tworzeniu jak najlepszych produktów. Nasz zespół badawczo-rozwojowy jest zaangażowany w tworzenie tylko najlepszych i bezpiecznych produktów, które przechodzą rygorystyczne testy pod kątem bezpieczeństwa i zgodności.
REPÊCHAGE
BEAUTY FROM THE SEA
Zapoznaj się z algokosmetykami Repêchage!
Kontakt
+48604209900
biuro@akkona.com

Adres
ul. Smocza 27
Warszawa