AKKONA Health&Beauty
Yellow Rose
Kosmetyki profesjonalne Yellow Rose obejmują pełną gamę produktów do pielęgnacji skóry i zabiegów specjalistycznych, zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Wszystkie produkty są tworzone w oparciu o starannie wyselekcjonowane surowce naturalne w połączeniu z najnowszymi osiągnięciami nauki w dziedzinie kosmetologii. Priorytetem firmy jest produkcja kosmetyków bezpiecznych, skutecznych i dostosowanych do potrzeb profesjonalistów w dziedzinie urody.
Kosmetyki profesjonalne Yellow Rose produkowane są zgodnie z normami jakości G.M.P. i G.L.P.
oraz posiadają certyfikaty ISO 9001 i ISO 22716. W ramach procedur kompleksowego zarządzania jakością prowadzone są ciągłe kontrole zarówno surowców, jak i produktów końcowych, aby osiągnąć jak najwyższą jakość oferowaną naszym klientom od ponad 50 lat.
Profesjonalne kosmetyki Yellow Rose powstają w prywatnych laboratoriach (1800 m2) zlokalizowanych na obrzeżach Aten. Fabryka wyposażona jest w zaawansowane technologicznie maszyny do produkcji i pakowania, jak również w pełni wyposażone laboratoria do badań i rozwoju, analiz chemicznych i mikrobiologicznych.
Profesjonalne, naukowe podejście do pielęgnacji skóry oraz ukierunkowanie na korzyści klientów sprawiły, że marka Yellow Rose osiągnęła pozycję lidera na greckim rynku kosmetycznym.
Umożliwiło to jej również rozwinięcie międzynarodowej sieci wyłącznych dystrybutorów Yellow Rose w ponad 30 krajach. W ramach posprzedażowej opieki wobec kontrahentów Yellow Rose, doświadczony zespół naukowców i ekspertów w dziedzinie kosmetologii zawsze chętnie doradza, współpracuje i zajmuje się wszelkimi problemami i pytaniami, jakie mogą mieć klienci.
Kontakt
+48604209900
biuro@akkona.com

Adres
ul. Smocza 27
Warszawa